Filtry zewnętrzne do akwarium

Istotnym czynnikiem dla zapewnienia odpowiednich warunków życia w zbiorniku wodnym jest zagwarantowanie właściwej filtracji. W tym celu można zastosować dostępne w naszej ofercie biologiczne filtry zewnętrzne do akwarium włoskiej marki SICCE. Oferuje ona rozwiązania, które sprawdzają się w zbiornikach o zróżnicowanej pojemności.

W naszym asortymencie dostępne są modele z linii SPACE EKO, które posiadają specjalny modułowy kosz, umożliwiający łatwe i sprawne usuwanie mediów filtracyjnych. Są odpowiednie do zbiorników o dowolnym kształcie i rozmiarze, jeśli pojemność nie przekracza 300 litrów. Odznaczają się cichą pracą, a także zaopatrzone są w specjalny, nowy system gwarantujący każdorazowo sprawne uruchomienie. Producent poleca wyroby z tej serii do zbiorników słodkowodnych. Urządzenie umożliwia przeprowadzenie filtracji mechanicznej oraz biologicznej.

Oferujemy również filtry zewnętrzne akwariowe marki SICCE z serii WHALE. Cechuje je kompaktowa budowa, a także nowatorski system samo zasysania. Ponadto mogą być wykorzystywane w zbiornikach słodkowodnych i morskich, nawet do 500 litrów. Charakteryzują się przy tym cichą pracą i zaopatrzone są w pływające kosze, umożliwiające wprowadzenie wkładów biologicznych, mechanicznych i chemicznych.