Pompy obiegowe do akwarium

Włoska marka SICCE znana z nowatorskich i sprawnych rozwiązań akwarystycznych, stworzyła ciekawą serię wielofunkcyjnych pomp obiegowych do akwarium. Ich konstrukcja zapewnia liczne procesy, a także nowatorskie funkcje. Energooszczędne pompy obiegowe odznaczają się efektywnością energetyczną, bardzo dobrą wydajnością, kompaktową budową, która nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi przy montażu.

Producent włoski wypuścił kilka modeli z serii Syncra Silent, dedykowanych do zbiorników wymagających innych parametrów przepływu wody (od 700l/h do 16000l/h). Urządzenia w z tej serii stanowią nową generację pomp obiegowych do akwarium i odznaczają się energooszczędności, a przy tym są ekstremalnie ciche podczas pracy. Mogą być wykorzystywane do akwariów słodko- i słonowodnych, jak też odpieniaczy białek, chłodziarek wody, fontann wewnątrz i na zewnątrz. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się także pompy obiegowe SICCE w modelach SYNCRA SDC i ADV 7.0 oraz MICRA.

Urządzenia zaprojektowane zostały w taki sposób, aby zagwarantować łatwy montaż – bez wykorzystania specjalistycznych narzędzi.