Pompy cyrkulacyjne akwariowe

Dla zagwarantowania odpowiedniego obiegu wody w zbiorniku stosuje się pompy strumieniowe i cyrkulacyjne akwariowe. Zapewniają właściwą zawartość tlenu w wodzie oraz zapobiegają stagnacji, dzięki czemu odpady są utrzymywane w zawiesinie, przez co łatwiej zostaną usunięte podczas filtracji. Proponujemy pompy cyrkulacyjne oraz strumieniowe do akwarium – zarówno słodkowodnego, jak i morskiego – od marki SICCE.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia tego włoskiego producenta w linii Voyager w modelach Nano, 2-3-4 oraz HP. Produkty z tej serii cechuje prosta, kompaktowa budowa, która determinuje zachowanie bardzo dobrego przepływu wody. Modele zaopatrzone są też w uchwyty do magnesu, pozwalające na ustawienie urządzenia w dowolnym miejscu zbiornika. Ogromnym atutem tej linii produktów jest niski poziom hałasu podczas pracy i szybkość załączania oraz wyłączania sprzętu.

Ponadto nasz sklep oferuje pompy cyrkulacyjne i strumieniowe w linii XSTREAM. Są to najnowszej generacji urządzenia, które gwarantują duże natężenie przepływu wody przy zachowaniu niskiej prędkości, co korzystnie wpływa na obniżenie kosztów. Kompaktowa budowa, kryje bardzo wydajne i energooszczędne rozwiązanie, które zapewnia długotrwałą oraz wydajną pracę. Najnowsze modele tej serii posiadają nowoczesne, elektroniczne sterowanie wydajnością i częstotliwością strumienia wody.